• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Традиція – то невичерпне джерело, яке зароджується і функціонує впродовж багатьох десятиліть, століть і є характерною особливістю певних верств населення, певного району, області чи навіть найменшого населеного пункту. Важливо зауважити, що якісна та гарно спланована позакласна робота в школі відграє немалу роль у розвиткові громадянських якостей та умінь учнів, а це, в свою чергу, є одним із кроків до встановлення традицій навчального закладу.

Аналізуючи та досліджуючи традиції нашої школи, які було закладено впродовж її існування, можна зробити висновок про те, що зміна традицій та їх існування повністю зумовлене обставинами, в яких вона існувала на певному етапі свого розвитку. Весь «традиційний матеріал» умовно можна поділити на: суто шкільні, родинно-шкільні та громадсько-шкільні.

№ з/п Шкільні традиції Родинно-шкільні Громадсько-шкільні
1 Свято останнього та першого дзвоника, свято зустрічі поколінь, щотижневі тематичні лінійки, День здоров’я, зустрічі з випускниками школи на Тетянин день, осінній бал квітів, День закоханих, Шевченківські дні,День гумору, спалення розкладу в кінці навчального року, День ввічливості, випуск газети «Шкільна родина» Свято 8 березня, День Матері, свято дідусів, новорічне свято,Леді - Осінь, випускний бал, «Тато, мама і я – читацька сім’я», громадський огляд знань, «Тобі, рідна школо» - звіт перед громадськістю села вкінці року Свято врожаю, День села, День визволення села, свято Перемоги, День виведення радянських військ з Афганістану, «Козацькі забави», «Тобі, Україно» до Дня незалежності, День працівника сільського господарства

З початком третього тисячоліття стабільність в освіті, яка була характерною ознакою 80-х років, і хаос – ознака 90-х років – відійшли. Ознакою сьогоднішнього часу є мобільність. Девізом сьогодення школи є слова педагога-новатора В.Буняка: „Змінюйтесь – або перестанете існувати!”. Це заклик до того, що школа має відповідати вимогам часу, виборювати свою нішу в освітньому просторі, вступати в конкурентну змагальність між закладами освіти, пропонуючи на освітянському ринку якомога якісніші освітні послуги.

/Files/images/Рисунок6.jpg

Свято з нагоди 60-річчя рідної школи

Кiлькiсть переглядiв: 591

Коментарi